Rokování

Rozlehlou restauraci rozechvěl razantní ryk. Rekonstruovanou ratejnu ráno rezervoval respektovaný rádce Radomil Roup. Rohy restaurace rámovaly rozevřené registračky repasované rekvalifikovaným ragbystou Rupertem. Rupert, redesignér, rakovnický rodák, rozšafně rozmístil rozvité rododendróny. Rajcovní. Restaurace rozkvetla.

Rozjezd! Rozevláté ruce rytmicky rozdmýchávaly rostoucí radostnou rozkoš, rozjetou rýmovaným repertoárem raušem rozehřátého Roupa. Robustní roztleskávačka Rita rozhodila rozverně rameny. Různobarevný rolák respektující rozlet rozhoupaných rozměrných radostí rozdivočel rozvášněné rokující. Rajda.

Rozruch! Rumburský rodák recidivista Roubíček radostně rozepnul rozhalenku. "Rozvahu, rozum," radil Roubíčkovi Roup. Roubíček respektoval radu. Respektive roztouženou rukou raboval rozpohybovaná ramena roztleskávačky Rity. Retard.

"Rozpouštím rokování registrátorů," rozhodl raději Roup. "Rozjeď rytmus," rozkázal Robertovi, "reprízujeme refrén." Robert, rachitický rozumbrada, rozjel rytmickou rockenrolovou rychlovku. "Račte ryčet, rošťáci!" rozohněně rámusil Radomil. Rozjetí registrátoři respektovali Roupa. Ryčeli refrén recenzovaný Respektem:

"Huj, huj, huj, registruj,
nebuď chuj a registruj!"

Komentáře

Geniální Plaváčku

už dlouho jsem se tak nepobavil.

Přidáno: 6. 5. 2011 8:47
Máš fakt talent

Tak to je pecka. Vím, že jako mladej jsem něco podobného dělal ve škole. Měli jsme to jako češtinářkou soutěž. Patřil jsem spíše mezi ty lepší co něco sesmolili, ale s tebou to se nedá rovnat. Já se dostal maximálně k tomu prvnímu odstavci co jsi napsal ty co se délky týká.

Přidáno: 15. 5. 2011 19:35

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


| Nahoru ↑