Instantní PR článek. Zdarma a pro každého!

S ohledem na vysokou poptávku jsem připravil dvě varianty PR článku pro všechny unavené SEO optimalizátory. Od nynějska budou vaše PR a linkbuildingové aktivity procházkou růžovou zahradou. Plaváček vaří za vás!

Obě instantní šablony splňují takzvané Pravidlo tří, nutné k tomu, aby vyhledávač pochopil, co chcete sdělit. Tři nadpisy. Tři odstavce. Tři odkazy. Víc netřeba.

Tučně označená slova „výrobek“, či variantně „služba službovatá“, jen vybavte odkazem na požadovanou cílovou stránku (pro větší efekt je vrzněte do elementu STRONG). A vyvěste na ty nejpopulárnější PR weby. Kupříkladu tento, ale jistě najdete spoustu dalších, podobně kvalitních a hojně navštěvovaných. Nežinýrujte se – čím více, tím lépe.

Článek první. Moderní výrobek

Když chcete sehnat moderní výrobky, musíte se poohlížet po prodejcích, kteří jsou schopni zajistit nám garantované produkty, které dokáží dobře plnit svou funkci bez jakýchkoliv potíží. Měly by být dobře konstrukčně vyřešeny, zároveň by měly být nabízeny za přijatelné ceny.

Vhodný a kvalitní výrobek

Pokud si uděláte takovou drobnou prohlídku virtuálním světem, pak patrně zjistíte, že ne všechny produkty, které jsou na trhu k dostání, budou splňovat Vaše nároky na ně. Zato se setkáte s mnoha produkty, které mohou být předražené či už z principu špatně navržené. Dávejte tedy na výběr vhodného výrobku pozor.

Kvalitní konstrukce se pozná

Kvalitní konstrukce se zkrátka pozná a spokojení uživatelé si o dobrých vlastnostech produktů poví. Platí to také o produktu výrobku, kdy se nelze spoléhat pouze na ukazatel ceny.

Článek druhý. Služba službovatá

Plánujete službu službovatou? Obraťte se na nás, naší firmě opravdu nedělá problém služba službovatá. Základem naší práce je pochopení našich zákazníků, a tím pádem zajistit jejich maximální spokojenost. Jsme rádi, že nám svěříte tento těžký úkol, ale ujišťujeme váš, že vaše sny se stanou skutečností.

Využijte naši službu službovatou.

Naší hlavní prioritou je samozřejmě spokojenost zákazníků se službami, které jim nabízíme. Můžeme se pochlubit dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru, a tak je opravdu zajištěno, že služba službovatá od nás se vám opravdu bude líbit. Využít naše služby, to se opravdu vyplatí.

Služba službovatá splní vaše sny

Samozřejmě se snažíme splnit vaše přání co nejpřesněji a nejlépe, jak dovedeme. Služby službovaté od nás jsou té nejvyšší kvality, kterou dokáží naše mozky vymyslet. Možná budete překvapeni, jakou představivost naši zaměstnanci mají, a tak vás naše návrhy ohromí.

Tak neváhejte a vrhněte se po hlavě do SEO optimalizace. Snadnější už to být nemůže. Vyhledávače se rázem poserou blahem. A uživatelé?

Komentáře

A co strong v nadpisech?

Nejsi dobrý SEO optimalizátor, chybí mi tam <strong> v nadpisech, což by umocnilo SEO efekt.

Přidáno: 23. 7. 2013 14:26

Prosil bych objednat aspoň 380krát – http://blog.mefistofeles...ingu.jpg

Přidáno: 23. 7. 2013 15:48
Roztomilé

Nu, můžeš využít mé instantní články. :)Mimochodem - co je to "kolíčové slovo"? To slyším poprvé.

Přidáno: 23. 7. 2013 16:08
Super návod

To Marek Hnátek: Na tohle by to chtělo aplikaci ve stylu "lorem ipsum", zadáš klíčové slovo a dostaneš PR texty ;)

Ještě že je Plaváček tak hodný a poskytuje super "Knou Hau"

Přidáno: 23. 7. 2013 16:09
Kolíč

Co je kolíčové slovo, to nevím. Strýček Google to nezná a plete si to s klíčovým slovem. Nicméně při vyhledání slova "kolíč" se mi na prvním místě objeví odkaz na recept koláče Orgasmus, takže to možná bude mít nějakou souvislost s tímto.

Přidáno: 23. 7. 2013 16:43
Generátor PR článků pro SEO

Koukněte na http://www.jarynoviny.cz...-clanku/
Už jsem něco takového taky napsal :)

Přidáno: 26. 7. 2013 19:33
Kvalitní článek

No ono hezký článek který by zaujal potenciální čtenáře není tak snadné napsat, ale je pravda že tyhle obecné reklamní plky jsou jak vystřižené z libovolného letáku kterých mám každý den plnou schránku, takže to na lidi možná zabírá.

Přidáno: 1. 8. 2013 12:56
SEO články v našich končinách

český a slovenský trh je veľmi maličký aj čo sa týka SEO a možnosti propagácie. Zišlo by sa viac veľkých a významných projektov, ktoré by okrem link juicu vedeli dodať aj návštevníkov. Ale asi by som chcel príliš...

Přidáno: 3. 9. 2013 8:48
Generátor PR článků

Ten generátor je zajímavej ale pro dnešní dobu asi nepoužitelnej. I když jsem jednou jeden používal a ten byl schopnej měnit nadpisy, odstavce v podstatě vše co jsem zadal do proměnné.

Přidáno: 17. 9. 2013 14:45
Plaváček pobavil

Dost dobré a stále aktuální :-)) Takhle optimalizovaný post jsem už dlouho nečetl!

Přidáno: 4. 10. 2013 12:29

Na komentář reagoval [13] TomL

Stará klasika

Stále stejná pravidla 3+3+3 stále platí :)

Přidáno: 22. 10. 2013 10:08
Cool

No až tak bych ty PR články zase neodsuzoval :))

Přidáno: 5. 11. 2013 9:53
pobavil

...souhlas! Pobavil :D:D:D

Přidáno: 5. 11. 2013 11:20

Tento komentář je reakcí na [10] Homelover

Funkčnost

Jedna věc je, že máš pravdu a je to typický PR článek. Ale pokud to funguje, tak proč ne? Jenom protože je to hloupé....pokud to přinese výsledky.

Přidáno: 23. 12. 2013 20:26

Doporuceny PR web nefunguje, poradis jiny, stejne dobry ?

Přidáno: 6. 1. 2014 13:17
seo clanky?

český a slovenský trh je veľmi maličký aj čo sa týka SEO a možnosti propagácie. Zišlo by sa viac veľkých a významných projektov, ktoré by okrem link juicu vedeli dodať aj návštevníkov. Ale asi by som chcel príliš.. :-S

Přidáno: 21. 3. 2014 23:19
červený kostelec

dost dobré a stále aktuální :)

Přidáno: 22. 10. 2014 10:59
[20] Meny

Nadčasový článek, super, víc takových !

Přidáno: 26. 4. 2015 2:48

Dost dobré a stále aktuální :)

Přidáno: 30. 9. 2021 9:53

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


| Nahoru ↑