Z deníčku konspirátora

6:50
Probouzím se. Kontroluji sílu Nandyho orgonitového protielektrosmogového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline?

6:57
Zjišťuji, že v rámci preventivní zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují!

7:20
Snídám česnek, meruňková jadérka a pořádně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu, abych nechytil nějakou rakovinu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí zeleninovými šťávičkami. Bomba! Ještě žije. Dokonce má zelenou jiskru v oku.

7:50
Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty barya a aluminia, jak se převalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si orgonitovou pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránky Chemtrails Czech Republic s všeříkajícím komentářem: "Zase , nás ti zmrdi , práškujou !!!! Svinská modyfykace !!!!" Za odměnu dostávám sedm lajků. Vyrážím zjistit, co nového se urodilo v alternativních médiích.

9:50
V pořadí dvěstěsedmnáctá teorie o 11. září mi konečně začíná dávat smysl. Jasně. Přesně tak to bylo! Sdílím zásadní a pravdivý objev ze serveru Pravdajevsechnocojenchcete.cz a prozřívám. Jak jen jsem mohl být tak hloupý a naletět na teorii o nanotermitu, když je nyní naprosto jasné, že za zřícení věží mohou geneticky modifikovaní červotoči, které prohnilá americká vláda naučila žrát železo a beton. Já to věděl!

11:30
Razím do LIDLu, došel mi ocet. Na poznámku paní pokladní "člověče, co vy s těma nakládačkama budete dělat?" nereaguji. Jen se zatvářím pochmurně a krčím rameny. Prodavačka je zjevně ještě neprobuzená a netuší nic o geoinženýringu. Cestou mocně octuji a počasí se mění. Opět pořizuji fotografie.

12:45
Odpoledne věnuji samostudiu, abych se při diskusích s debily Syslifáky nedostal do argumentační nouze. Zvládám už prakticky všechny figury a děkuji Bohu, že dal našemu národu Karla Čapka.

15:50
Dohaduji se s nějakým materialistickým magorem ve skupině Otevřená diskuse proti Novému světovému řádu, který tvrdí, že žádný zázračný lék na rakovinu neexistuje. Kurva! Já jich za deset minut googlení našel stovky, což je jasný důkaz, že je před námi farmaceutické elyty tají! Sděluji diskutujícímu, že je debylní embrio, na což nenalézá vhodnou odpověď.

16:10
V pravidlech českého pravopisu se prý říká, že debyl se píše s měkkým "i", zatímco embrio s tvrdým. Cha! Mně neoblafnou, nenechám si vymívat mozek totálníma kravinamy. Děkuji bráchovi, že polovinu dnešního deňýčku napsal za mně a posílám ho pro ocet, který zase došel, takže se nebe opět zatáhlo nanobariem. Dokumentuji a vkládám na příslušnou stránku s komentářem: "Svyně usácký, zas to na nás sypou!" Znovu sedm lajků.

19:30
Vrací se bráška. Mám ho rád. Je na mně děsně hodnej a neříká mi, že jsem ydyot, jako ti syslifáci a jiný zakuklenci na Facebooku. Pohladí mě po vlasech, vypíná počítač, sbalí mi tašku a odcházíme k autu. Cestou ještě pro jistotu rozlývám ocet, ale už je pozdě, slunce mizí za chemtrailsovými oblakama.

19:50
Loučím se s bráchou, který povídá: "Tak, víkendová vycházka skončila, uvidíme se zase za týden." A předává mě do péče dvou urostlých zřízenců. Karla a Jardy. Mám je taky rád. Kazajku mi nasazují s láskou a neříkají mi debyle.

Komentáře

Blow my mind :D

Tak toto mi uplne vytrelo mysel :D

Přidáno: 7. 6. 2016 13:36

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-book zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. Vyberte si ze tří formátů útlé knížečky s názvem:

Skeptikův průvodce ezoterikou


| Nahoru ↑