Vysoká škola homeopatická

„Hele, já tomu nerozumím,“ přiznal se čerstvý student Lumír svému kolegovi. „Tady píšou, že je nutné pro fakt kvalitní homeopatikum bouchnout jednadvacetkrát s potencovaným roztokem o knihu.“

Oslovený si odfrknul: „Čemu na tak jednoduchém sdělení nerozumíš? Je to přeci snadný jako facka.“

 „Jo?“ Vypěnil začátečník. „A kde se tam píše, o jakou knihu máme tím lékem třískat?“

„Na tom snad nezáleží.“

„Si děláš prdel, ne? Jasně, že na tom záleží. Už v úvodní přednášce jsme se dozvěděli, že homeopatikum není farmaceutický jed, nýbrž nosič důležité informace.“ Lumír zašustil stránkou sedm šestisetstránkových skript, aby podpořil své tvrzení.

„No a? Knihou se přeci choroby neléčí!“ Kontroval jeho protějšek a pomyslel si, že Lumír je debil, který měl jít raději studovat lékařskou fakultu, když nechápe samotné základy skutečné a pravé léčby, což dal najevo svým výrazem.

„Hele, nedělej ze mě debila!“ Vypěnil Lumír, prásknul objemnou knihou o lavici a dodal vztekle: „Nemůže být přeci úplně šumák, o jakou publikaci mlátíme, když tím budoucímu léku dodáváme závažnou informaci, která ovlivňuje nejen tělo, ale i lidský mozek.“

Rozhlédl se po učebně, zavrtěl hlavou a podělil se o myšlenku, která už mu týden vrtala hlavou: „Je kurva rozdíl, jestli je tou podložkou Mein Kampf, Marxovy sebrané spisy nebo Harry Potter!“

Lumír nedostudoval, takže otázka stále visí ve vzduchu.

Komentáře

Kniha

To je přece jasné, že to musí být kniha nabitá pozitivní energií, třebas o příznivých účincích živé vody, pívody, diamantové vody... Dedivím se, že Libor nedostudoval.
PS Osoba vyrábějící homeopatikum musí mít nasazenou alobalovou čepičku. Proč nám literatura tuhle skutečnost tají?

Přidáno: 5. 5. 2019 11:52

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:


| Nahoru ↑