Nežádoucí účinky očkování. Dopis spolku Rozalio. Příběh první.

Očkování nám doktorka nabídla hned, jak jsme vlezli do ordinace. Kráva. Mám vzdělání v biotechnologiích, takže jsem hned zpočátku disponovala vědomostním náskokem. Pracuji totiž v místním zemědělském družstvu jako dojička, takže vím, jak zacházet s dobytkem. Povídám pedimudře: „My jsme přišli jenom podepsat ten papír, že očkovat nebudeme. Tak mi ho dejte, mlčte a nebuďte chytrá jako vydra, poněvadž já mám vysokou školu života a doma internet!“

Vzala jsem do ordinace i svého muže, urostlého kladeče lin, který sice o biologii moc neví, ale zase měří skoro dva metry, má metrák živé váhy a svaly vycepované každodenním kulturistickým cvičením.

Kromě toho se umí tvářit jako Terminátor, což stačilo i na takzvanou „paní doktorku“. Jak spatřila jeho vražedný výraz, který jsem ho doma před zrcadlem týden učila, zvadla jako tulipán po mrazu a jenom špitla: „Odložíme, odložíme, není problém. Jenom se mi, prosím, tady podepište do tohoto povinného formuláře. A uveďte, prosím i telefonní číslo na vás a na manžela. Kdyby byl nějaký problém, hned ho vyřešíme.“

Učinila jsem žádané a zvítězila. Prakticky kontumačně. Mé děcko je zdravé jako řípa v bio farmě a krásně prosperuje. Žádný hliník ani jiný jed do těla nedostalo a také nikdy nedostane. Protože přesně vím, jak to končí. Boulí na mozku, autismem a plešatostí. A také zpomalením vývoje.

To je tak. Má sousedka má manžela, který má bratra a sestru. Sestra bratra sousedky manžela si vzala nějakého Jožku, bagristu od Zvolena, a ten byl tak blbý, že si udělal dítě s dulou z Ruské federace. O půl roku později podlehl tento prostý muž nátlaku pediatričky a nechal své dítě bez vědomí manželky naočkovat. Okamžitě se projevil regres ve vývoji a dost bouřlivý rozvod.

Zatímco dula řvala při rozvodovém stání jak na lesy, kojenec moc nemluvil, jenom se ksichtil, nedělal pacičky, pacičky, a navíc odmítal mateřské mléko. Vodka mu ale nevadila. Na radu Andělky Yoni Líbezné z facebookové skupiny „Biomatky a jiné pohádkové osoby“ mu dala jméno Putin, ale ani to psychosomaticky nepomohlo, takže už očkovat nebude. Strašný nežádoucí účinek!

Jenže proto vám nepíšu, i když jde o tragédii. Nejhorší je, že se objevil nežádoucí účinek vakcinace, o jakém ještě ani SÚKL neví, přestože jsme vůbec neočkovali!

Ukázalo se obrovskou chybou do formuláře o odmítnutí vakcinace vyplnit i manželovo telefonní číslo. Ta mrcha pedimudra svévolně zneužila GDPR a už tři měsíce tajně souloží s mým mužem!

Prosím o zveřejnění tohoto příspěvku, a radím všem – nechoďte za lékaři! Následky mohou být nedozírné.

maminka Bětka

Komentáře

Doposud nikdo nereagoval, můžete být první.

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:


| Nahoru ↑