Nežádoucí účinky očkování. Dopis spolku Rozalio. Příběh první.

Očkování nám doktorka nabídla hned, jak jsme vlezli do ordinace. Kráva. Mám vzdělání v biotechnologiích, takže jsem hned zpočátku disponovala vědomostním náskokem. Pracuji totiž v místním zemědělském družstvu jako dojička, takže vím, jak zacházet s dobytkem. Povídám pedimudře: „My jsme přišli jenom podepsat ten papír, že očkovat nebudeme. Tak mi ho dejte, mlčte a nebuďte chytrá jako vydra, poněvadž já mám vysokou školu života a doma internet!“

Vzala jsem do ordinace i svého muže, urostlého kladeče lin, který sice o biologii moc neví, ale zase měří skoro dva metry, má metrák živé váhy a svaly vycepované každodenním kulturistickým cvičením.

Kromě toho se umí tvářit jako Terminátor, což stačilo i na takzvanou „paní doktorku“. Jak spatřila jeho vražedný výraz, který jsem ho doma před zrcadlem týden učila, zvadla jako tulipán po mrazu a jenom špitla: „Odložíme, odložíme, není problém. Jenom se mi, prosím, tady podepište do tohoto povinného formuláře. A uveďte, prosím i telefonní číslo na vás a na manžela. Kdyby byl nějaký problém, hned ho vyřešíme.“

Učinila jsem žádané a zvítězila. Prakticky kontumačně. Mé děcko je zdravé jako řípa v bio farmě a krásně prosperuje. Žádný hliník ani jiný jed do těla nedostalo a také nikdy nedostane. Protože přesně vím, jak to končí. Boulí na mozku, autismem a plešatostí. A také zpomalením vývoje.

To je tak. Má sousedka má manžela, který má bratra a sestru. Sestra bratra sousedky manžela si vzala nějakého Jožku, bagristu od Zvolena, a ten byl tak blbý, že si udělal dítě s dulou z Ruské federace. O půl roku později podlehl tento prostý muž nátlaku pediatričky a nechal své dítě bez vědomí manželky naočkovat. Okamžitě se projevil regres ve vývoji a dost bouřlivý rozvod.

Zatímco dula řvala při rozvodovém stání jak na lesy, kojenec moc nemluvil, jenom se ksichtil, nedělal pacičky, pacičky, a navíc odmítal mateřské mléko. Vodka mu ale nevadila. Na radu Andělky Yoni Líbezné z facebookové skupiny „Biomatky a jiné pohádkové osoby“ mu dala jméno Putin, ale ani to psychosomaticky nepomohlo, takže už očkovat nebude. Strašný nežádoucí účinek!

Jenže proto vám nepíšu, i když jde o tragédii. Nejhorší je, že se objevil nežádoucí účinek vakcinace, o jakém ještě ani SÚKL neví, přestože jsme vůbec neočkovali!

Ukázalo se obrovskou chybou do formuláře o odmítnutí vakcinace vyplnit i manželovo telefonní číslo. Ta mrcha pedimudra svévolně zneužila GDPR a už tři měsíce tajně souloží s mým mužem!

Prosím o zveřejnění tohoto příspěvku, a radím všem – nechoďte za lékaři! Následky mohou být nedozírné.

maminka Bětka

Komentáře

[1] Radek
?

Co je to za nesmysl?

Přidáno: 21. 6. 2019 21:17

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:

Líbilo se?


| Nahoru ↑