Moderní doba

Jaromír se podrbal na řiti, ze slipů vytáhnul orgonit, který se tam z původního umístění pod polštářem dostal neznámo jak, klátivě dorazil k oknu a vyhlédl ven. Čtyři sněhobílé čáry na blankytném nebi ho nasraly hned po ránu. "Kurva, zas to na nás sypou, celý den bude stát za bačkoru." Ulevil si.

Dorazil do koupelny, kde tiše šuměl filtrátor a ionizátor pitné vody, popadl dřevěnou štětku a kokosovým olejem si vymlgal ústní dutinu. "Sbohem, kazy," zamumlal a vytáhnul čtyřku vpravo nahoře, která zjevně o ústní hygieně měla své představy. "A co," poznamenal, "stejně tě nepotřebuju od té doby, co jsem na práně." Zazíral na dvě minuty do Slunce a žaludek se naplnil energetickými kaloriemi.

Vymočil se a dvě deci zázračné kapaliny odchytil do kelímku. Sedmnáckrát dvě kapky zředil a potřel si místo na čele, o němž věhlasný léčitel tvrdil, že je přímo spojeno s játry, ledvinami, slezinou, brzlíkem, slinivkou, plícemi a konečníkem. Čímž preventivně zabránil vzniku rakoviny ve všech zmíněných orgánech. "Jo, autopatie je totální pecka." Nechal kapky zaschnout, aby jejich léčebný účinek trval co nejdéle.

Odstranil z nočního stolku poloprázdnou sklenici se žlutavou tekutinou, jejíž páry už vyčpěly, ale v noci posloužily jako prostorová inhalace proti zákeřným bakteriím. "A není to žádné Savo!" zamumlal polohlasem, aby nevzbudil manželku, když si vzpomněl na divokou hádku s omezeným skeptikem na Facebooku.

Sundal z nohou alobalovou fólii, která mu měla pomoci zajistit stálé zdraví, a místností se rozletěl neuvěřitelný puch. "Skvělý detox," usmál se spokojeně a připraveným stříkátkem vydenzifikoval patogeny pomocí chloridioxidu o hustotě 1 250 ppm. Nebo 1 252 ppm. Nebyl si jist, jeho kyvadélko prozatím pracovalo pouze s desítkami.

Obalil si hliníkovou fólií hlavu, protože ten zatracený soused žhavil wifinu od božího rána. A elektrosmog je pěkné svinstvo. Zobnul trochu kurkumy a neudělal si kávu s mlékem, čímž významně podpořil svůj zdravý životní styl.

Už mírně probuzen odkráčel do pracovny, kde si na deset minut lehnul pod svépomocí vyrobenou pyramidu, aby načerpal vesmírnou energii, protože Slunce dneska nesvítilo moc jasně a snídaně byla fotonicky nudná.

Poté zapnul počítač, aby zjistil, jak se hvězdy dívají na jeho dnešní den. Horoskop hovořil jasně: "Dnes máte smolný den, tak raději nic nedělejte a počkejte na lepší konstelaci." To nebyl problém, protože Jaromír byl jednak nezaměstnaný a jednak líný jako sviňa, což ho naučil ve svých videopřednáškách jakýsi Chobot, který si přinesl moudrost od peruánských Indiánů. "Chcete-li být šťastní a zdraví, nedělejte nic," dozvěděl se, a s tímto motivačním citátem nejen souhlasil, ale také se jím poctivě řídil.

Obalil zbytek těla alobalem a zapracoval s počítačem připojeným k internetu drátem. Zkorumpovaní vědci ho vymysleli, aby ho mohli ovládat, ale tři orgonity na monitoru a dostatek hliníku jejich snahy úspěšně eliminoval. Dozvěděl se, že Trump vyhrál prezidentské volby a zakázal chemtrails. Že Měsíc je pouhý hologram a Země plochá jako placka. Severní Korea zničila HAARP na Aljašce a mléko je rakovinový nápoj, které produkují krávy naočkované Reptiliány. Nic, co by už nevěděl, ale byl rád, že jeho pohled na svět je správný a pravdivý.

Po dvacáté se pokusil zrušit svůj účet na Facebooku, což se mu zase nepodařilo a litoval, že se kdy registroval. "Zuckerberg a Gates jsou největší škodiči lidstva!" Napsal pomstychtivě do statusu a doufal, že konečně nějaký Ind zareaguje a jeho účet zruší.

Jako vždy se nestalo nic, tak sebral odvahu, vlezl do své oblíbené skupiny a tam sdělil svým čtenářům: "Dneska jsem vstal a měl pocit, že mě někdo sleduje. Stál ve futrech, zkoumavě si mě prohlížel a tvářil se, že mě chce sežrat, tak jsem rychle popadnul fotoaparát a udělal fotku. Také tam vidíte tu duchovní nestvůru a zlo?" Odklepl tlačítko a čekal na reakci. Ta se dostavila vzápětí, ale z jiného místa.

Ve dveřích do pracovny stála čerstvě probuzená manželka, rozčepýřená, nenamalovaná a ve tváři výraz Boha pomsty: "Ty idiote, už mě zase po ránu fotíš a dáváš to na Facebook?"

Komentáře

:)

Pobavilo velice, diky :)

Přidáno: 7. 3. 2017 16:08
[2] Veronika Borecká

Fakt pobavilo hlavně ten konec :D

Přidáno: 24. 6. 2017 8:59

Tyhle příběhy jsou fakt bezvadný:-) Čekám na další

Přidáno: 12. 9. 2017 13:24

Máte opravdu čtivý způsob psaní, přidávám si vás do záložky.

Přidáno: 1. 10. 2017 14:30
[5] Šárka

Skvělá pointa ;-D

Přidáno: 11. 10. 2017 23:28

Kdy se dočkáme nějakého pokračování? :-)

Přidáno: 4. 11. 2017 10:54

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:


| Nahoru ↑