Komentujte jednou větou

Zcela zdarma vám dávám k dispozici takzvaný instantní komentář, který můžete použít v situaci, kdy se vám diskuse s alternativně smýšlejícími jedinci vymyká z rukou a pivo nezabírá. Stačí zkopírovat a vložit v podstatě kamkoliv, kde se řeší závažná témata dnešní doby. Nemáte zač.

Zde je:

Očkování je vlastně genocida, kterou provádějí farmaceutické firmy, aby si namastily kapsu, protože tou injekcí vpravují do nebohých malých a bezbranných tělíček zákeřné viry, hliníky, rtuť a jiné jedy, poněvadž si tím pěstují pacienty, kterým celý život budou potom prodávat léky, aby neumřeli tak brzo, čili je úplně jasný, že jde o takzvanou „false flag“, jak dobře známe třeba z jedenáctého září, kdy si Amíci zbourali dva mrakodrapy a pár budov bokem, aby mohli vtrhnout do Iráku, kde žádné zbraně hromadného ničení nebyly, ale naopak se uprostřed pouště nacházely zapomenuté kulisy, v nichž Kubrick točil falešné přistání na Měsíci, který je pouhý hologram, jak říkal už Nikola Tesla, i když mu to Einstein, který propadal z matematiky, rozmlouval, ale neuspěl, takže Putin poslal do vesmíru Gagarina, který s údivem zjistil, že všichni včetně Galilea lidem lhali o kulatosti Země, takže Jurij umřel v děsných mukách, aby to nikomu neřekl, když ještě předtím se ukázalo, že byl v žoldu amerických židozednářů a rozprašoval chemtrails dokonce i po Sibiři, takže umírali nejenom lidi, ale i jeseteři, a nedostatek kaviáru málem položil celou sovětskou ekonomiku, což byl plán přesluhujícího Soroše a jeho nástupce Kalouska, který rozkradl miliardy, ale bydlí v nájemním bytě, aby si toho nikdo nevšimnul, což je blbost, o níž nepochybuje nikdo, kdo konečně otevřel oči.

Komentáře

Ale hlavně....

Sdílejte než to smažou!!

Přidáno: 14. 5. 2019 13:46
jéšišikriste, panenko podsrpenská

kde je alobal na novou čepičku, tu, co jsem měla mi zabavili, že prej pro kuře ve vlastní šťávě grilovaný, vraťte mi zpět klecový lůžko a zvyšte medikaci! U posvátný A-tuin, tak krutou a přímou pravdu o světě mé srdce neunese. A otevřete okna, aby duše mohla ven!
Šiš, Plaváčku, a to jste vynechal, že Tesla smetl půl Sibiře řízeným elektromagnetickým pulsem a že posouval zemský desky, jak se mu líbilo i zlíbilo. Gagarin práškováním tajgy jen vracel věci do původního stavu před Teslovým žertíkem .Hnojivo sgeoléčivy dostal od Šedých sídlících v oblasti Padesát pět.

Přidáno: 14. 5. 2019 15:52
Kampááň

To je zase nějaká babišovina. Asi si opět nažhavím profil na Novinkách, když mam teď takovou zásobu odpovědí.

Přidáno: 15. 5. 2019 23:10
Zlepšilo náladu

To je tak skvělý až to není možný!! Ještě bych tam přidala včerejší hesla z demonstrace v Praze. "Nejsme slepí!", "Je to ZLODĚJ.", "Máme toho dost.".

Děkuji za zlepšení nálady, tohle člověka uklidní, že tady je svět ještě v pořádku.

Přidáno: 5. 6. 2019 15:30
Smazání

Tohle by smazat ani neměli

Přidáno: 24. 7. 2019 11:02
[6] Magda
Léčitel

Super čtení. Jen mě tady chybí článek o Michaelu Gyepesovi. Narazila jsem na něj na FB ve skupině Aleterna a pak hledala víc na GOOGLE. Viděla jsem, že i Vy jste byl poučen, že krvácení do mozku se dá léčit homeopaticky. :-). Zvlášť, když jste absolvent tříleté homeopatické školy = 18 x víkend + 3x zkoušky za 3 roky.

Přidáno: 28. 7. 2019 16:32

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:

Líbilo se?


| Nahoru ↑