Jak uspět v jednadvacátém století (komerční sdělení)

Svět se mění rychlostí, kterou by Albert Einstein označil za nemožnou. Abychom vám pomohli zachovat si zdravý rozum, sestavili jsme s kolegy z Vysoké školy života následující krátký návod, jak uspět v moderní době. Vyberte si svou profesi a držte se našich doporučení.

Pokud jste:

Letec

Spalte pilotní průkaz, naučte se plavat a kupte si potápěčský úbor. Učebnice meteorologie, aerodynamiky a fyziky věnujte místní mateřské školce, ať si prckové užijí omalovánek. Přihlašte se do skupiny Chemtrails Czech Republic a vymyslete úderný protestní slogan. Třeba: "Na obloze žádné čáry - my chcem žít a ne na máry!" Nebo: "Naše slavná elita, tupci jsou a jelita!" Zorganizujte demonstraci na Letenské pláni a pozvěte Ovčáčka, aby nevěřícím lidem vysvětlil, kde leží Skutečná a Jediná Pravda. Zjistěte, kde prodávají nejlepší ocet.

Lékař

Lidské tělo není produktem evoluce a nepatří do biologického systému. Vše, co vás naučili na fakultě, byly pouhé lži. Ve skutečnosti je člověk tvořen neviditelnými čudlíky a dráty, kterými proudí temná kvantová energie a nepotřebuje tudíž žádné hnusné chemické léky či dokonce jídlo, nýbrž jenom občas dobít baterky. Uložte diplom do spodní zásuvky nočního stolku, všem bývalým profesorům telefonicky popřejte brzký skon a otevřete si poradenskou firmu zaměřenou na zírání do slunce. Ještě předtím si pořiďte dostatečnou zásobu černých brýlí a slepeckých holí. Omluvte se Hippokratovi, staňte se akcionářem úspěšného cukrovaru a sponzorem nejbližšího chovatele koní, protože koňské oháňky brzy budou nedostatkovým zbožím.

Fyzik

Vy to budete mít nejtěžší. Následky výplachu mozku, který vás postihl, se budou těžko odstraňovat. Existuje několik schůdných, ale bolestivých cest. My doporučujeme sebevraždu utopením ve vodě upravené informačním potenciálem na základě výzkumu profesora Masaru Emota. Pokud trpíte akvafobií, zkuste alternativní metodu. Vylezte na nejbližší věžák či mrakodrap a se slovy "Newton byl hňup" ho opusťte oknem v nejvyšším patře. Při troše štěstí tak na hlavu porazíte jeho nesmyslnou gravitační teorii. A reinkarnace je bezva. Třeba budete v příštím životě kudlankou nábožnou. Co více si přát?

Skladník

Znalost latiny vám byla k prdu. Ovidius je nuda a čtení pro staré panny. Vypleňte běžný účet a skupte všechny publikace autorů, kteří o světě vědí daleko víc, než dávno mrtví myslitelé. Doporučení spisovatelé: Kašpar. Strunecká. Eleková. Hnízdil. Humble. Yamuna. Aluška. Nikolaj Nosov. Plaváček.

Ajťák či podobný digitální exot

Vypněte všechna dostupná zařízení, včetně chytrých mobilních telefonů, serverů, routerů, cloudů a jiných nesmyslných ohavností moderního věku. Jejich přínos je nulový a jen vám brání v rozletu mysli. Přemoudřelou televizi vyhoďte z okna a ještě dříve, než rozlámete platební kartu, skupte všechny dostupné zásoby alobalu. Obtočte si jím hlavu i pohlavní orgány, odeberte se k nejbližší řece či jinému toku, pohodlně se usaďte do trávy do tureckého sedu, zavřete oči, spojte obě ruce a dva až tři roky dělejte ústy uklidňující zvuky "brm, brm, brm, brm, brm". I při této zdánlivě nesmyslné činnosti budete lidstvu užitečnější než doposud.

Učitel

Vy se na svou práci vyserte hned a zkuste lopatu. Nezpůsobíte takové škody!

Všichni ostatní

Neváhejte ani okamžik a podejte si přihlášku ke studiu na naší Vysoké škole života. Garantujeme vám, že po jeho dokončení bude o vás a vaše znalosti na pracovním trhu obrovský zájem.

Tématika používání CAPS LOCKu je široká, alternativní možnosti používání diakritiky a interpunkce jsou prakticky neomezené! To vás mainstreamové školství plné úchylných vědátorů naučit nemohlo.

Školné je kvantově pravděpodobné nebo nepravděpodobně kvantové. To zjistíte sami.

Podepsán:
Miloslav Plaváček Lešetický
Doživotní rektor Vysoké školy života, v.k.

Komentáře

Doposud nikdo nereagoval, můžete být první.

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


Literární tvorba

E-booky zdarma věnující se podivuhodnému rozmachu ezoterických pavěd, což je věc v přetechnizovaném jednadvacátém století dost nečekaná. V souboru ZIP jsou k dispozici běžné formáty pro elektronické čtečky.

Stahujte zde:


| Nahoru ↑