Filmový experiment

Okamžitý nápad žádá okamžitou realizaci. Jinak zapadne mezi další okamžité nápady, které byly odsunuty na pozdější dobu, a tím pádem nikdy realizovány nebyly. Napadlo mě zkusit poskládat alespoň trochu smysl dávající text z názvů českých filmů. Zde je výsledek. Pokud se někdo z mých čtenářů přidá a zkusí to po svém, rád jeho výtvor zveřejním. Což je výzva.

Zlá noc. Zítra vstanu a opařím se čajem. V Půl čtvrté. Radost až do rána. Ale Díky za každé nové ráno. Městem chodí Mikuláš. Někde je možná hezky, jen Ten svetr si nesvlíkej a Neohlížej se, jde za námi kůň! Ozbrojen a velmi nebezpečný.

Letos v září Přijela k nám pouť a Tam za lesem Na samotě u lesa Sedím na konári a je mi dobre, protože Tady hlídám já. Tam, kde hnízdí čápi. Třicetjedna ve stínu. Zlaté časy. Zemský ráj to napohled. Český sen. Krajina mého srdce. Hledám dům holubí.

Dnes večer všechno skončí. Přijela k nám pouť, Zítra se bude tančit všude a Cirkus bude! Jen František je děvkař. Nestyda. Ještě větší blbec, než jsme doufali. A bude hůř. I když Mezi námi přáteli - Nikdy nebylo líp a Snadné je žít.

Svět nic neví. Výbuch bude v pět. Proč? Všichni musí být v pyžamu. Až do konce. Poslední propadne peklu, ale Příště budeme chytřejší, staroušku!

Dneska přišel nový kluk. Metráček. Úplně vyřízený chlap. Matěji, proč tě holky nechtějí? Řeknem si to příští léto Sedmého dne večer, protože Slečny přijdou později.

Hoří, má panenko a Nikdo se nebude smát. Strach. Útěk. Tak V šest ráno na letišti. Letiště nepřijímá, ale Případ ještě nekončí, když Nad námi svítá. Jen Třiatřicet stříbrných křepelek a Racek má zpoždění. Zbabělec.

Florenc 13:30. Konec cesty. Pražákům, těm je hej.

A poslední zhasne.

Komentáře

Zajímavý nápad a ještě lepší realizace. Gratuluji.

Přidáno: 21. 8. 2014 7:51

Hezký :)

Přidáno: 4. 9. 2014 11:52

Povedlo se,pěkné:)

Přidáno: 13. 10. 2014 12:47

Tak pán se dal na dadaistickou formu umění? :)

Přidáno: 4. 12. 2014 11:39

Moc dobré, na to jak je to dlouhé to celkem dává smysl :D

Přidáno: 13. 1. 2015 13:22
Pěkný

Povedený a pobavilo :)

Přidáno: 2. 2. 2015 16:07

Marecku, podejte mi pero a ukazte Obcansky prukaz. :) Pekne Plavacku, tolik bych toho nedal.

Přidáno: 16. 6. 2015 15:11
Ha!

To mě teda pobavilo :)

Přidáno: 24. 7. 2017 23:16

Nový komentář

Kolik stříbrných stříkaček stříkalo přes třistatřicettři stříbrných střech? Vyplňte číslo.

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně neprojdou sítem moderátora.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy. Odkazy na weby nabízející půjčky budou nemilosrdně odstraněny. Autor nemá lichváře v lásce.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].


| Nahoru ↑